Tarptautinis suvažiavimas | International convention
31 May 2016

Šių metų birželio 3­5 dienomis Tauragės gyventojai galėjo pasidžiaugt ne tik vykstančia miesto švente. Kultūrinių renginių sąrašą papildė ir jau penktasis Tarptautinis fotoklubų suvažiavimas. Tradicija tapęs renginys, kaip visad, subūrė milžinišką kiekį žmonių. Nemaža dalis lankytojų pasidžiaugti fotografijų parodomis ir paskaitomis atvyko iš užsienio ­ dalyvavo fotoklubai iš Lenkijos, Baltarusijos bei Latvijos, miesto galerijoje atidaryta Latvijos Vestuvių Fotografų Asociacijos paroda.

“Visad ruošdami scenarijų suvažiavimui stengiamės miestiečiams ir svečiams parodyt ką nors naujo ­ parodas suruošti netradicinėse erdvėse, linksmiau ir išradingiau pravesti parodų atidarymus”, pasakojo suvažiavimą organizavusio Tauragės fotoklubo “Fotojūra” pirmininkas Romualdas Vaitkus. “Latvijos Vestuvių Fotografų Asociacijos fotografijos parodą atidarėme kartu su penkiomis “jaunųjų poromis”. Buvo išties linksma ­ sulaukėme ne vieno klausimo ar išties vienu metu, miesto pilies kiemelyje vyksta penkios vestuvės.”

Tačiau ši paroda buvo tik dalis viso festivalio. “Dalyvavo 17 fotoklubų, 156 fotografai, pateikta apie 640 darbų parodoms. Panaudojome netradicines, nuostabias Taurų nuotykių parko erdves senas arklides, namelius medžiuose.”

Suvažiavimo metu vyko ir paskaitos, kurias vedė “Wide Wings” įkūrėjas Gediminas Tamulynas bei “We Love Lithuania” įkūrėjas Simonas Rudaminas. “Lankytojų atsiliepimai labai geri, sulaukėme daug šiltų žodžių iš užsienio delegacijų”, renginio sėkme džiaugėsi Romualdas Vaitkus. “Kaip bebūtų, tokie renginiai nėra būdingi mažesniems miestams, o mūsų suvažiavimas jau tapo tradicija.”

Nuotraukos: © Džeina Saulīte

Fotoklubų suvažiavimas_2016_Džeina Saulite (2)

Fotoklubų suvažiavimas_2016_Džeina Saulite (3)

Fotoklubų suvažiavimas_2016_Džeina Saulite (4)

Fotoklubų suvažiavimas_2016_Džeina Saulite (5)

Fotoklubų suvažiavimas_2016_Džeina Saulite (6)

Fotoklubų suvažiavimas_2016_Džeina Saulite (7)

Fotoklubų suvažiavimas_2016_Džeina Saulite (8)

Fotoklubų suvažiavimas_2016_Džeina Saulite (9)

Fotoklubų suvažiavimas_2016_Džeina Saulite (10)

Fotoklubų suvažiavimas_2016_Džeina Saulite (11)

Fotoklubų suvažiavimas_2016_Džeina Saulite (12)

Fotoklubų suvažiavimas_2016_Džeina Saulite (13)